PHP/Symfony2 Developer

OneStep Software Sp. z o.o.

3 000 - 7 500 zł netto

Baza danych
Framework
Inne

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy tworzącej przede wszystkim aplikacje na urządzenia mobilne oraz Smart tv, aktywnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko PHP/Symfony2 Developer.

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- dowolną formę zatrudnienia
- ambitne i ciekawe projekty, zarówno w Polsce, jak i za granicą
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
- rozbudowany pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnety na zajęcia sportowe, kursy językowe, wczasy „pod gruszą", dofinansowanie imprez kulturalnych).

Wymagania

Obowiązki na stanowisku:
- projektowanie i realizacja wdrożeń rozwiązań informatycznych – systemów dedykowanych, serwisów WWW, platform e-commerce
- tworzenie oprogramowania zgodnie z dostarczonym projektem
- realizowanie zleceń modyfikacji i rozbudowy istniejących projektów. Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka PHP 5 (OOP),
- bardzo dobra znajomość bazy danych MySQL,
- co najmniej 2-letnie doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami,
- znajomość Symfony2 (mile widziana również znajomość jeszcze co najmniej jednego dodatkowego frameworka),
- znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich stosowania w praktyce,
- znajomość zagadnień skalowalności oraz optymalizacji aplikacji webowych,
- znajomość zagadnień security,
- znajomość języka JavaScript oraz bibliotek jQuery oraz Prototype,
- swoboda w poruszaniu się w środowisku Linux (konsola),
- doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (GIT, SVN).

Metodologia pracy

Oferujemy

O OneStep Software Sp. z o.o.

OneStep Software Sp. z o.o. zajmuje się wyszukiwaniem utalentowanych i ambitnych Specjalistów z branży IT.

Co różni nas od innych?

- szanujemy Twoją pracę. Nie jesteś dla nas maszyną do klepania kodu;
- uważamy, że jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Pracujesz tylko w wybranych przez siebie technologiach;
- dajemy szansę uczestnictwa w ciekawych projektach zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Nr wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia 10376

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."