iOS Developer

Lobo

4 000 - 7 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Lobo HR. Nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 7502
Aktualnie dla naszego klienta, firmy istniejącej od 2002 roku, lidera wśród oprogramowania dla obiektów fitness poszukujemy iOS Developera.

Klient oferuje:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,
• pracę w firmie będącej liderem oprogramowania obiektami fitness,
• możliwość wykorzystywania najnowszych technologii,
• rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się branży,
• miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
• niekorporacyjne środowisko pracy,
• piłkarzyki,
• imprezy integracyjne.

Wymagania

Zakres obowiązków:
• programowanie aplikacji mobilnych na platformę iOS,
• pisanie dokumentacji oraz testowanie wytwarzanego oprogramowania.

Oczekiwania:
• doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformę iOS,
• dobra znajomość Swift lub Objective-C,
• znajomość środowiska Xcode,
• doświadczenie z repozytorium kodu źródłowego, np. GIT,
• chęć i umiejętność uczenia się i rozwoju,
• zdolność dostarczania solidnego kodu pozbawionego błędów.

Metodologia pracy

O Lobo

Lobo HR jest dynamicznie rozwijającą się agencją doradztwa personalnego. Z roku na rok notujemy szybki i stały wzrost, który zawdzięczamy nastawieniu na profesjonalizm oraz wykorzystywanie najnowszych metod i technologii w zakresie realizowanych przez nas usług. Naszą najwyższą wartością jest wysoka skuteczność działań, które przyczyniają się do osiągania sukcesów przez naszych Partnerów biznesowych. Nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 7502

Aktualnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się budową i rozwojem platformy biznesowej, poszukujemy QA.