To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-02-19 12:56.
New-Invest

Ruby on Rails Developer | zdalnie

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

Poszukuję Ruby on Rails Developera do pracy w nowoczesnej, międzynarodowej firmie z siedzibą w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa, Białystok lub praca całkowicie ZDALNA
Wynagrodzenie: 7000 - 12000 PLN netto
Możliwość rozpoczęcia od zaraz

Dlaczego warto u nas pracować?

• oferujemy możliwość pracy całkowicie zdalnej (lub stacjonarnej jeśli jest to wygodniejsze dla Pracownika)
• zapewniamy udział w rozwojowych projektach dla Klientów będących liderami na rynku polskim i międzynarodowym
• umożliwiamy udział w szkoleniach, dzięki którym Pracownik nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności
• gwarantujemy pracę w zgranym, doświadczonym zespole i miłej atmosferze

Wymagania

Czego oczekujemy od Kandydata? • 2-letniego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania (Ruby on Rails)
• znajomości: HTML, jQuery, MVC oraz MySQL (lub MS-SQL)
• podstawowej znajomości CSS
• wiedzy z zakresu tworzenia testów jednostkowych

Doświadczenie w wykorzystaniu JavaScript będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowanych proszę o nadesłanie CV: [email protected]

Metodologia pracy

O New-Invest

Szukamy Pracownika do naszego zespołu Programistów :)

Stanowisko: Programista C++

Miejsce pracy: Katowice

Wynagrodzenie: 7500 PLN netto – Umowa o Pracę

                                              9400 - 9650 PLN netto – B2B

Klient: nowoczesna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla dużych przedsiębiorstw z różnych branż.

Dla Pracownika:

-           przy B2B – 26 dni płatnego urlopu

-           pracę w międzynarodowym środowisku

-           udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i umiejętności Pracownika

-           imprezy sportowe, wyjazdy integracyjne

Wymagania:

-           biegła znajomość C++

-           doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych

-           znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle)

Zadania na tym stanowisku to między innymi:

-           tworzenie oraz implementacja oprogramowania w C++

-           rozwój aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem

-           testowanie oprogramowania

-           korzystanie z relacyjnych baz danych, SQL

[email protected]

Pytania i odpowiedzi

${ error }