IBM Cognos Developer (COG/WR/MZ)

Power Media S.A.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów zainteresowanych udziałem w rekrutacji na stanowisko IBM Cognos Developera. Miejsce pracy : Wrocław

Opis stanowiska:

Jako Developer IBM Cognos będziesz odpowiadać za tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji opartych na technologiach DWH/BI, w szczególności IBM Cognos Business Intelligence. Będziesz brać udział w projektach związanych z hurtowniami danych w zakresie pracy z narzędziami ETL, jak również z wielowymiarowymi modelami danych (DMR, MOLAP, Dynamic Cubes, itp.), raportami, dashboardami i zaawansowanymi analizami danych. Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie tworzenie nowych, modyfikowanie i optymalizacja już istniejących raportów i wielowymiarowych modeli danych przy ścisłej współpracy z klientem. Jako Developer IBM Cognos będziesz mieć również możliwość praktycznego poznania nowoczesnych narzędzi BI, procesów biznesowych i zdobycia wiedzy fachowej z branż, w których działają międzynarodowi klienci oraz rozwoju w kierunku zadań analitycznych.

Wymagania
teoretyczna wiedza z zakresu hurtowni danych (DWH) oraz Business Intelligence (BI);
doświadczenie w pracy z IBM Cognos Business Intelligence;
sprawne posługiwanie się językiem SQL;
mile widziana znajomość środowisk Amazon Web Cloud Services (AWS);
znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania;
ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;
komunikatywna znajomość języka angielskiego;
umiejętność analitycznego myślenia;
łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.

Klient oferuje:
możliwość rozwoju zawodowego;
udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
atrakcyjne warunki finansowe;
prywatna opieka medyczna;
pakiet ubezpieczeniowy;
dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
wyjazdy integracyjne;
szkolenia zawodowe i językowe;
możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
przyjazną atmosferę w pracy;
wsparcie w relokacji;
umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

CV proszę przesłać na adres: [email protected]

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Metodologia pracy

O Power Media S.A.

Świadczymy usługi z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu pracowniczego. Nasza platforma księgowa ifirma.pl wspiera tysiące przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu.
Czerpiemy radość i satysfakcję z dostarczania klientom nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w dziedzinie informatyki. Nasi specjaliści uczestniczą w tworzeniu systemów informatycznych, wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem.