[Gdańsk] Lider zespołu programistów Java

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

Opis oferty

Lider zespołu programistów
Miejsce pracy: Gdańsk Oczekiwania:

• Wyższe wykształcenie informatyczne;
• 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Doskonałe zdolności interpersonalne i doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
• Biegła znajomość J2EE i powiązanych aplikacji;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Obowiązki:

• Nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu programistów w celu realizacji założeń projektu;
• Dostosowywanie oprogramowania do wymagań klienta;
• Kierowanie zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości oprogramowania;
• Usprawnianie i rozwój istniejącego oprogramowania;
• Przygotowywanie cotygodniowych raportów dotyczących wyników pracy członków zespołu;
• Podnoszenie efektywności zespołu poprzez podejmowanie różnego rodzaju działań, inicjatyw oraz szkoleń.

Oferta:
• Swobodna atmosfera pracy w zaangażowanym kilkuosobowym zespole;
• Konkurencyjne wynagrodzenie;
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Rozbudowany pakiet socjalny (m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie podróżne);
• System wsparcia nauki i rozwoju (pakiet szkoleń zawodowych raz dofinansowanie studiów wyższych/podyplomowych);
• Udział w ciekawych projektach;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Międzynarodowe środowisko pracy;
• Otwartość na nowe pomysły i sugestie.

Dzięki nam możesz zostać członkiem zespołu profesjonalistów i zrealizować swoje pasje zawodowe.

Prześlij CV w języku angielskim (format .doc) na adres e-mail:

[email protected]