[Gdańsk] Software Developer JEE

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Opis oferty

Software Developer JEE
Miejsce pracy: Gdańsk Oczekiwania:

• Wyższe wykształcenie informatyczne;
• 3 lata doświadczenia komercyjnego jako programista;
• Biegła znajomość: Java, J2EE (JSP, JMS, JND);
• Znajomość serwerów aplikacji: Websphare, Weblogic, Tomcat;
• Znajomość baz danych: DB2, Oracle, SQL Server;
• Znajomość narzędzi: Apache Ant, Maven, Junit, Eclipse, Subvision;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
• Umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku
• Kreatywność

Obowiązki:

• Tworzenie aplikacji webowych;
• Rozwijanie i testowanie elementów kompleksowych rozwiązań firmy.
• Usprawnianie istniejących aplikacji;
• Dbałość o wysoką jakość kodu;
• Współpraca z zespołem programistów i innymi działami firmy.
• Udział w spotkaniach mających na celu ustalanie kluczowych wymagań dotyczących tworzonych aplikacji.

Oferta:

• Swobodna atmosfera pracy w zgranym i zaangażowanym kilkuosobowym zespole;
• Konkurencyjne wynagrodzenie;
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Rozbudowany pakiet socjalny (m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie podróżne);
• System wsparcia nauki i rozwoju (pakiet szkoleń zawodowych raz dofinansowanie studiów wyższych/podyplomowych);
• Udział w ciekawych projektach;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Międzynarodowe środowisko pracy.
• Otwartość na nowe pomysły i sugestie.

Dzięki nam możesz zostać członkiem zespołu profesjonalistów i zrealizować swoje pasje zawodowe.

Prześlij CV w języku angielskim (format .doc) na adres e-mail:

[email protected]