[Gdańsk] Junior Software Developer Java/ C# .Net

3 000 - 5 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework

Opis oferty

Junior Software Developer Java/ C# .Net
Gdańsk
Opis stanowiska:

Należeć będziesz do zespołu odgrywającego kluczową rolę w rozwoju frameworka do automatyzacji testów. Do twoich zadań będzie należało tworzenie testów automatycznych dla najnowocześniejszej aplikacji do zarządzania kapitałem ludzkim.

Wymagania:

  • Wykształcenie Wyższe Techniczne (dostępność min. 4 dni w tygodniu)
  • Dobra znajomość dowolnego języka obiektowego: Java/ Scala/ C#.Net
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację z anglojęzycznymi współpracownikami;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie;
Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (widełki wynagrodzenia 4000-8000 PLN brutto);
  • Pakiet socjalny: prywatne ubezpieczenie medyczne; karta multisport; dofinansowanie do udziału w konferencjach, szkoleniach (m.in.: PRINCE1, Scrum Master, ISTQB); dodatkowo: karty podarunkowe, bilety do kina, dofinansowanie do lunchu, imprezy integracyjne, fruit day; Pokój relaksu: darty, piłkarzyki, konsola Wii;
  • Pakiet relokacyjny (w przypadku relokacji do Wielkiej Brytanii);
  • Praca w młodym zespole pasjonatów IT (Gdański oddział liczy ok. 100 pracowników);
  • Przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego;
  • Praca w ambitnym i zaangażowanym zespole, w „niekorporacyjnej" atmosferze;
  • Nieformalny dress code;
  • Elastyczny czas pracy (system core hours; sporadyczna możliwość pracy zdalnej; dodatkowe dni urlopowe);
  • Elastyczny dobór projektów;Różnorodność projektów i dostęp do najnowszych technologii.
Prześlij CV w języku angielskim (format .doc) na adres e-mail:

[email protected]