Administrator Windows - Exchange/Active Directory

Grafton Recruitment

Naszym Klientem jest firma znana jest na arenie międzynarodowej z innowacyjnych rozwiązań, wysokich standardów pracy oraz niezwykle interesującej oferty rozwoju zawodowego popartego certyfikowanymi szkoleniami i atrakcyjnym pakietem benefitowym.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko EXCHANGE Administrator.

Lokalizacja: Północna Polska (pakiet relokacyjny)

Na główne obowiązki składają się:
- Administracja i utrzymanie infrastruktury IT bazującej na rozwiązaniach i produktach Microsoft
- Wprowadzanie zmian do środowiska produkcyjnego
- Zarządzanie usługami MS Exchange
- Rozwiązywanie incydentów i problemów, koordynacja działań w ramach 3 linii wsparcia
- Wdrażanie zmian, monitorowanie wydajności i działania systemów

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość środowiska Windows 2003/2008
- Znajomość usługi Microsoft Exchange Server (2007 and/or 2010) i Active Directory
- Mile widziana znajomość: MSSQL, MS Clusters, VMware, Citrix, HP ProLiant Blade Servers, DELL Servers będzie dużym atutem
- Umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Pakiet medyczny
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach przy użyciu najbardziej nowoczesnych narzędzi oraz tec
  • Karta Multisport
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Lektoraty z języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasna ścieżkę kariery
  • Praca w ciekawym i zgranym zespole