To ogłoszenie wygasło w dniu 2016-12-01 14:23.
NBC Sp. z o.o.

Devops Engineer

do 12 000 zł netto

Język programowania

DevOps Engineer poszukiwany! Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko DevOps Engineer do pracy w firmie zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla branży HR dostarczanego w modelu SaaS.

LOKALIZACJA: Kraków

Wymagania

ZADANIA: Devops Engineer - będzie częścią zespołu, który utrzymuje i zapewnia codzienne wsparcie dla działań rozwojowych, monitorowanie oraz udostępnianie rozwiązań, pomoc w identyfikacji wąskich gardeł w procesie wdrażania oraz przyczynianie się ich łagodzenia, rozwijanie narzędzi i systemów Continuous Integration.

WYMAGANIA:

- Bardzo dobra znajomość systemu Linux
- Znajomość języków skryptowych np. Bash, Python
- Doświadczenie w wirtualizacji (KVM) oraz konteneryzacji (LXC, Systemd-nspawn)
- Znajomość narzędzi typu Ansible, Docker
- Znajomość systemu kontroli wersji GIT
- Znajomość rozwiązań storage (NFS,ZFS,CEPH)
- Doświadczenie w pracy z maven/ant/gradle, java/groovy, jenkins, nexus combination

Praca na miejscu w biurze w Krakowie.

STAWKI: Do 12 tys zł netto B2B (jesteśmy także otwarci na inne formy współpracy)

Oferujemy także benefity, m.in. Multisport, pakiet medyczny Medicover

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu mailowego na [email protected]

Metodologia pracy

O NBC Sp. z o.o.

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Pytania i odpowiedzi

${ error }