Developer JEE / Grails (częściowo zdalnie)

TeamQuest Sp. z o.o.

Dla Naszego Klienta, specjalizującego się w tworzeniu niestandardowych rozwiązań oprogramowania Java, poszukujemy aktualnie na stanowisko:

Developer JEE / Grails (częściowo zdalnie) miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

-Analizowanie, projektowanie, testowanie i przygotowywanie rozwiązań
-Budowanie i umacnianie relacji z Klientem
-Projektowanie nowych oraz integracja starszych aplikacji
-Mentoring nad nowymi pracownikami - dołączającymi do projektu
-Praca przy rozwoju oprogramowania,
-Praca 2 dni w biurze, 3 dni zdalnie.

 Wymagania:

-2 lata doświadczenia w Javie
-Angielski przynajmniej na poziomie dobrym w mowie i w piśmie
-Dobra znajomość SQL
-Bardzo dobra znajomość:
*HTML
*CSS
*Ajax
-Wiedza na temat skalowanych aplikacji webowych
-Chęć uczenia się nowych technologii
-Umiejętność lub doświadczenie w systemie operacyjnym UNIX

Mile widziane:

-Znajomość nierelacyjnych baz danych (zwłaszcza MongoDB)
Doświadczenie:
-z rozwiązaniami płatności on-line
-w Spring i Hibernate
-w technologii Grails (może być akademickie)

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Prace w międzynarodowym środowisku
-Dobrą lokalizację biura (Jeżyce)
-Pracę częściowo zdalną (wtorki i czwartki w biurze)