Scala Developer

Evojam

3 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Inne

Opis oferty

Oferujemy:

Oferujemy Ci pracę w niesamowitym zespole programistów i fachowców z pokrewnych specjalności. Poznasz z bliska proces wytwarzania oprogramowania (np. code reviews), właściwe podejście do architektury oprogramowania oraz metod agile'owych. Ale przede wszystkim dbamy o ciągły rozwój naszych pracowników, i zależy nam aby się ciągle się uczyli oraz aby w firmie panowała swobodna atmosfera pracy. Wewnątrz firmy organizujemy szkolenia i warsztaty pozwalające na pogłębienie posiadanej już wiedzy oraz poznanie zupełnie nowych zagadnień.

Ponadto, oferujemy pracę w samym centrum miasta! Nasze biuro mieści się w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej, dzięki czemu mamy doskonały dostęp zarówno do wiedzy jak i rozrywki (Hulakula ;).

Wymagania

Obowiązki: Twoim obowiązkiem będzie rozwijanie nowych funkcji aplikacji według określonych norm (projektowanie, kodowanie, integracja, code reviews) jak również praca w zespołach scrum. Będziesz współpracować zarówno z Polskimi jak i zagranicznymi klientami, nad dynamicznymi projektami, które pozwolą Ci wykazać się swoimi umiejętnościami jak również zdobyć nowe doświadczenia.

Wymagania
• doświadczenie komercyjne w projektach z wykorzystaniem Scali
• doświadczenie z REST API
• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dodatkowo mile widziane:
- Doświadczenie z framework'iem Play
- Doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach
- Komunikatywność
- Zdolność szybkiego uczenia się i poznawania nowych technologii
- Niezależność i samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Konferencje

O Evojam

Evojam to dynamicznie rozwijająca się firma, która powołuje do życia wizje swoich klientów poprzez pracę zdolnego zespołu programistów. Mamy jeden z najlepszych i najbardziej kreatywnych teamów w Warszawie, co tworzy doskonałą atmosferę pracy. Dołącz do nas i przekonaj się sam!