IT Junior Project Manager

Recruitiva

4 000 - 7 000 zł netto

Młody i dynamiczny Software House z Wrocławia specjalizujący się w dostarczaniu rozwiązań IT dla biznesu poszukuje energicznej osoby, która podjęłaby się wyzwania jako Project Manager. Oferta skierowana do osób posiadających juz swoje pierwsze doświadczenia na tym polu. Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4000-7000zł netto
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciągły rozwój umiejętności
  • Miłą atmosferę współpracy
  • Cykliczne obiady firmowe
  • Pyszną kawę
  • Yerba Mate
  • Konto Spotify Premium
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ambitne zadania, które nie pozwolą Ci się nudzić

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Planowanie i definiowanie celów projektu
  • Planowanie działań i ich sekwencj
  • Zarządzanie zasobami
  • Opracowywanie harmonogramów
  • Szacowanie kosztów
  • Opracowywanie budżetu
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z deweloperami
  • Prowadzenie spotkań w metodyce SCRUM
Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT (minimum 1 rok)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracy ze zdalnymi zespołami
  • Silne analityczne, interpersonalne, umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Zmotywowany i zdolny do samodzielnej pracy pod presją i aktywnie w szybkim tempie środowisku z wieloma terminami

Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)".