WORDPRESS DEVELOPER

Esteem HR

4 000 - 6 000 zł netto

Framework
Inne

Opis oferty

Start - im szybciej tym lepiej
Miejsce - najlepiej stacjonarnie, w grupie siła! ;)
Stawka: 4000-6000zł netto
Umowa: każda forma

Obowiązki i profil kandydata:
-Umiejętność tworzenia aplikacji webowych za pomocą Wordpress
-Mile widziana umiejętności pisania pluginów do WP 4.3+ za pomocą Codex i Google
-Doświadczenie w tworzeniu front-endu aplikacji webowych
-Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, SASS, Bootstrap
-Znajomość technik RWD, AWD, Pixel Perfect
-Bardzo dobra znajomość JavaScript
-Dobra znajomość GIT
-Dobra znajomość narzędzi: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
-Znajomość technik i zagadnień optymalizacji warstwy front-endu
-Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
-Zmysł estetyczny
-Dobre zdolności komunikacyjne (praca w dynamicznym zespole)
-Sprawna komunikacja w języku angielskim

Oferujemy:
-Ciekawe projekty, które zapewnią Ci rozwój zawodowy
-Wysokie wynagrodzenie