Android Developer

Talent Partners
Język programowania

Dla naszego Klienta - innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref. AD/158/16

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• tworzenie aplikacji mobilnych na platformę Android,
• tworzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań na potrzeby klientów międzynarodowych.

Wymagania:

• doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych,
• dobra znajomość środowiska Android (Android Studio/SDK/NDK),
• dobra znajomość języka programowania JAVA,
• znajomość technologii REST oraz metodyki SCRUM,
• znajomość jęz. angielskiego na poziomie rozmienienia dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

• udział w tworzeniu aplikacji o międzynarodowym zasięgu,
• współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów,
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY