Programista .NET, Kraków

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

5 000 - 10 000 zł netto

Framework
Inne

Szukasz pracy w IT ? Prawdopodobnie to my szukamy właśnie Ciebie
Lubisz różnorodne projekty ? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w .NET ? Prowadzimy rekrutacje do różnych firm z sektora IT. Sprawdź nasze ogłoszenie, a jeżeli masz pytania – napisz do nas!
Programista .NET – Kraków
Lokalizacja: Kraków

Wymagania

Zadania:
Rozwijanie i utrzymywanie kodu aplikacji
Testowanie i uruchamianie stworzonego kodu

Twój profil:
1-2 letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu obiektowym
Znajomość wzorców projektowych (EAA, EAI)
Znajomość Microsoft .NET Framework 3.5 (minimum 3.0),
Wiedza w zakresie Microsoft SQL Server 2005/2008 (TSQL),
Znajomość praktycznej notacji UML,
Umiejętność pracy grupowej z użyciem Microsoft Team Foundation Server
Komunikatywna znajomość języka angielskiego Oferujemy:
Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę, dzieło lub B2B
Przyjazną atmosferę pracy
Udział w różnorodnych projektach
Doskonalenie umiejętności zawodowych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna