iOS Developer (Junior/Mid/Senior)

Sigmar Recruitment Sp. z o.o.

do 14 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 2016 Rok założenia firmy

Język programowania
Narzędzia
Inne

Dla swojego klienta działającego dla branży telekomunikacyjnej poszukujemy

iOS Developera (od juniorów do seniorów)

Firma jest warta rozważenia, szczególnie jeśli ktoś lubi duże i ambitne projekty.
W swoim portfolio mają wielu ciekawych międzynarodowych klientów.

Oferujemy:

- UoP lub B2B
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
• Opieka medyczna
• Karta sportowa
• Fundusz inwestycyjny
• Ubezpieczenie grupowe
• Zwiększone koszty uzyskania przychodu przy UoP
• Pakiet relokacyjny
• Możliwość podróży
• Szkolenia
• Elastyczne godziny pracy
• Kwartalne imprezy firmowe

Wymagania

Obowiązki:

- Developing and designing applications for iOS
- Participating in system architecture design and development
- Working as a member of cross functional scrum team

Wymagania: - At least 2 years of practical experience in creating applications for iOS
- Good knowledge of OOA/OOD and design patterns
- Objective C
- Experience in software testing
- GIT and SVN.
- Good english

Mile widziane:

- XCode, Testflight or similar
- Internet Protocols, Web/Social APIs and JSON/XML
- Connectivity knowledge on application level (BlueTooth, WIFI, NFC)