To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-02-05 11:59.
Sigmar Recruitment Sp. z o.o.

iOS Developer (1-2 lata doświadczenia)

  • Umowa o pracę Umowa

  • 2016 Rok założenia firmy

Język programowania

Dla jednego ze swoich klientów poszukujemy obecnie iOS Developera. Firma jest warta rozważenia, szczególnie jeśli ktoś lubi duże i ambitne projekty. Jest to zespół specjalistów dostarczający usługi IT głównie dla branży telekomunikacyjnej. W swoim portfolio mają wielu ciekawych międzynarodowych klientów.

Oferujemy:
- fundusz inwestycyjny,
- dofinansowanie do lunchu,
- prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny,
- ubezpieczenie na życie
- możliwość otrzymania pakietu na relokację.

Wymagania

Obowiązki:

- Developing and designing applications for iOS
- Participating in system architecture design and development
- Working as a member of cross functional scrum team

Wymagania: - At least 2 years of practical experience in creating applications for iOS
- Good knowledge of OOA/OOD and design patterns
- Objective C
- Experience in software testing
- Experience in configuration management GIT and SVN.

Metodologia pracy

Pytania i odpowiedzi

${ error }