Programista Sharepoint

Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony integrator systemów informatycznych, prężnie budująca relacje z partnerami strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe
Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:
Nr ref: WKC14PSIT
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii .NET w oparciu o platformę Sharepoint 2013 i Sharepoint Online
  • Wdrożenia systemów Sharepoint oraz EOD
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
  • Bezpośrednie raportowanie wyników pracy do Architekta Rozwiązań oraz Project Managera
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach projektowych oraz konferencjach
  • Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji
  • Dbałość o poprawność kodu

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w języku c# oraz znajomość platformy .net
  • Praktyczna znajomość platformy sharepoint (2007/2010/2013)
  • Znajomość html, css, javascript, ajax
  • Znajomość sql server reporting services i sql server analysis services
  • Znajomość pełnego pakietu microsoft office

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu w T-SQL
  • Doświadczenie w programowaniu w C#.NET w framework 3.5, 4.0
  • Znajomość aplikacji Microsoft Office infopath
  • Znajomość aplikacji Microsoft Sharepoint Designer
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń i certyfikacji (również technologicznych)
  • Pracę w ambitnym, profesjonalnym zespole
  • Rozwój zawodowy
  • Możliwość długofalowej współpracy w ramach projektów firmy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres
[email protected]

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty: WKC14PSIT
Telefon kontaktowy 22 862 72 50

Prośba o dodanie klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Metodologia pracy

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.