Sharepoint Team Leader

Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony integrator systemów informatycznych , prężnie budująca relacje z partnerami strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe
Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:
Nr ref: WKC14STLIT
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pełniła funkcję Team Leadera dla nowopowstałego zespołu Developerów .Net/SharePoint. Głównym zadaniem na tym stanowisku pracy będzie koordynowanie pracy Developerów w zakresie: projektowania, budowy, rozwoju oraz utrzymywania systemów na platformie klientów, w oparciu o technologię on-premise jak i cloud.

Wymagania

Obowiązki:
  • Projektowanie aplikacji wykorzystujących technologie Microsoft SharePoint
  • Kierowanie zespołem programistów zajmujących się budowaniem, dostosowywaniem i utrzymywaniem systemów informatycznych zbudowanych na bazie MS SharePoint
  • Projektowanie i szacowanie czasochłonności budowy systemów informatycznych w oparciu o zdefiniowane wymagania funkcjonalne

Wymagania:

  • Ukończenie studiów o profilu technicznym (np. informatyki, telekomunikacji, elektroniki)
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w technologiach MS SharePoint
  • Doświadczenie w kierowaniu małym zespołem programistów lub nadzorowaniu pracy innych członków zespołu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość jednej technologii z poniższych: Nintex, SSRS, Performance Point

Klient oferuje:

  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń i certyfikacji (również technologicznych)
  • Pracę w ambitnym, profesjonalnym zespole
  • Rozwój zawodowy
  • Możliwość długofalowej współpracy w ramach projektów firmy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres
[email protected]

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty: WKC14STLIT
Telefon kontaktowy 22 862 72 50

Prośba o dodanie klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Metodologia pracy

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.