Embedded Test Automation Engineer

ZeroChaos Sp. z o.o.
  • Kontrakt Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Język programowania
Narzędzia

Dla swojego klienta, miedzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko: Embedded Test Automation Engineer

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania

Zakres obowiązków:
- Rozwój testów automatycznych
- Wykonywanie testów manualnych na potrzeby testów automatycznych
- Projetkowanie i rozwoj scenariuszy testów automatycznych

Oczekiwania:

- min. 3 lata doświadczenia w testowaniu automoatycznym software-u
- Praktyczna wiedza z zakresu testowania - Wiedza z zakresu testów automatyczncyh
- Znajomość języków skryptowych: Perl, Unix Shell scripts, Python
- Znajomość Robot Framework
- Znajomość oprogramowania non-gui (ftp, telnet, itp.)

Mile widziane:

- Doświadczenie w testowaniu sieci komórkowej
- Doświadczenie w obsłudze Linuxa
- Certyfikat ISTQB

Oferujemy:
• Współpraca oparta na relacji B2B
• Prace w międzynarodowym środkowisku
• Elastyczne godziny pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ciągłą naukę i rozwój kariery zawodowej w firmie o skandynawskiej kulturze pracy