Zdolny Programista PHP

HRK SA
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2000 Rok założenia firmy

  • http://www.hrk.eu WWW

Baza danych

Jeśli chcesz realizować projekty dla największych firm w Polsce, nie interesuje Cię praca w korporacji, cenisz sobie niezależność i posiadanie wpływu na realizowane działania? To jest praca dla Ciebie. Nasz Klient to poznańska firma specjalizująca się w produkcji oprogramowania dla firm z branży Transport Spedycja i Logistyka. Poznański kapitał, która działa na polskim rynku prawie od 20 lat, przygotowujący się do wyjścia na rynek europejski.

Poszukujemy osób, które zasilą obecny zespól na stanowisku:

Programista PHP
lokalizacja: Poznań

Wymagania

OPIS STANOWISKA: Osoba będzie odpowiedzialna za zaprojektowanie i stworzenie aplikacji internetowej dedykowanej branży TSL oraz będzie zaangażowana w bieżącą obsługę wdrożeń.

Wymagania:

  • Dobra znajomość PHP 5 OOP, MySQL i Javascript;
  • znajomość (X)HTML, HTML5, CSS;
  • znajomość systemu kontroli wersji Subversion;
  • doświadczenie w tworzeniu serwisów WWW;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziana znajomość jednego z frameworków MVC, API Google Maps, API Facebook, wzorców projektowych.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy;
  • możliwość rozwijania i doskonalenia swoich umiejętności w prężnie rozwijającej się firmie;
  • dostęp do najnowszych technologii;
  • pozytywną atmosferę w pracy w doświadczonym zespole;
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy.

O HRK SA

Rozwiązania wysokich lotów.
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.