Full Stack Developer - komercjalizacja projektów R&D

Mindbox

15 000 - 19 000 zł netto

Poszukujemy Java Full Stack Developera, który dołączy do scrumowego zespołu,

pracującego  tylko nad innowacyjnymi aplikacjami ze świata finansów. Projekty dedykowane

dla nowego zespołu będą projektami wprowadzającymi fundamentalną zmianę

technologiczną i ekonomiczną dla klientów zewnętrznych jak i wewnętrznych banku.

Wymagania

Obowiązki:

• Tworzenie i rozwój nowych funkcjonalności w warstwie back-end oraz front-end aplikacji
• Proponowanie nowych rozwiązań technologicznych dla wymagań biznesowych
• Dbanie o wysoką jakość kodu, praca z code review, TDD, testami automatycznymi,
• Pracę w środowisku Agile
• Pracę w technologiach: Java8, Spring MVC, Maven, Jenkins, Micro-services, XML, Web Services, Hibernate5, JPA, AngularJS, NodeJS, GIT, AWS

Czego wymagamy:

• Dobrej znajomości technologii i narzędzi Javowych (Java EE) – minimum 3 lata
• Dobrej znajomości technologii frontendowych (Javascript, AngularJS) - minimum 2 lata
• Mile widziane doświadczenie w : AWS, PCF, MuleSoft, MongoDB, Big Data, Cloud Computing Services
• Język angielski pozwalający na swobodną komunikację
• Umiejętność wyjścia poza swoje pole specjalizacji
• Otwartość na nieznane i chęć nauki nowych technologii

Oferujemy:

• Pracę zdalną minimum 2 dni w tygodniu
• Przyszłą chwałę i poczucie budowania czegoś nowego od podstaw
• Chwile radości i poczucie sukcesu
• Benefity: karty sportu i pakiet medyczny
• Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, B2B