Programista MS SQL

HR Bank

8 000 - 9 000 zł netto

HR Bank doradztwo personalne, specjalizujące się w rekrutacji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, dla swojego Klienta-międzynarodowej firmy z branży IT, poszukuje Kandydatów na stanowisko Programista Baz Danych MS SQL
(praca zdalna)

Zakres obowiązków:
Tworzenie i rozwój oprogramowania (SQL)
Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji projektowej
Analiza wymagań biznesowych klienta

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie w pracy z bazami danych MS SQL
Minimum roczne doświadczenie w programowaniu baz danych MS SQL (TSQL)
Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
Doświadczenie w prowadzeniu analizy wymagań biznesowych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (3 tygodniowe szkolenie w Londynie)
Wykształcenie wyższe informatyczne Oferujemy:
Pracę przy ciekawym projekcie ( praca zdalna)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dogodną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub długoterminowy kontrakt.
Zarobki uzależnione od doświadczenia wahają się w granicach 300-500 zł za dzień pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: