Programista C++/C#

Imagho Polska Sp. z o. o.

od 4 800 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • http://www.imagho.pl WWW

Język programowania
Inne

Opis oferty

Programista c++/c# Opis stanowiska:
Głównym zadaniem będzie programowanie aplikacji w C++ na zaplecze systemu komunikacji internetowej (Ad Server). Poszukujemy programisty C++/C# - pasjonata, otwartego na świat. Człowieka, który swoją osobowością wzbogaci nasz zespół. Kogoś, kto potrafi podać się każdego zadania, zamiast mówić: "To niemożliwe".

Oferujemy:
- pracę zdalną od lutego 2014 lub od zaraz
- umowę o pracę (pełny etat) lub zlecenie (160 godz./ miesiąc)
- udział w światowych projektach z dużymi możliwościami rozwoju
- samodzielną pracę z możliwością wprowadzenia własnych pomysłów
- wolne godziny pracy
- prywatną opiekę medyczną

Wynagrodzenie:
- umowa o pracę na pełny etat: >= 4.000 PLN netto (5.645 brutto), z możliwością negocjacji
- umowa zlecenie: >= 50 PLN / godzinę (+ VAT), z możliwością negocjacji
- Przykład negocjacji wynagrodzenia: www.imagho.pl/negocjacja.html

Uprzejmie prosimy o przesłanie paru słów o sobie z załączeniem CV lub profilu doświadczeń/referencji na adres mailowy [email protected]

Wymagania

Wymagania:
- minimum 2-letnie doświadczenie w branży informatycznej
- dobra znajomość programowania aplikacji w C++/C# (głównie zaplecze systemu na serwery Linux)
- dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja z klientami)
- znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
- dobra organizacja pracy
- chęć rozwoju
- szczerość, rzetelność, lojalność
- gotowość do podróży za granicę Mile widziane:
- znajomość języka niemieckiego
- znajomość obsługi serwerów Linux (głównie centOS, Ubuntu)
- znajomość nie-relacyjnych (obiektowych, temporalnych) baz danych Cassandra, MongoDB, procesów Hadoop, JAVA, PHP, Python, Rubi, JavaScript & HTML&CSS, Apache HTTPD, lightHTTPD

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Praca w domu
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Małe struktury pozwalające na szybkie decyzje
  • Samodzielną pracę z możliwością wprowadzenia własnych pomysłów
  • Udział w światowych projektach z dużymi możliwościami rozwoju.

O Imagho Polska Sp. z o. o.

Rozum i serce na miejscu
Imagho jest stosunkowo młodym przedsiębiorstwem na rynku europejskim. W Niemczech istniejemy od roku 2011, a w Polsce podjęliśmy działalność w roku 2013. Wykonaliśmy już wiele projektów w Europie i poza Europą. Zaufanie ze strony klientów zapewniło nam przede wszystkim niekonwencjonalne podejście do stawionych problemów. Pracujemy zawsze z myślą o przyszłości proponując solidne rozwiązania z bardzo długim terminem ważności.