Programista C/C++ Linux

Talent Partners
Język programowania
Narzędzia

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. PC++/77/14
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
  • rozwijanie i tworzenie wielowątkowych serwerów sieciowych pracujących na potrzeby nowoczesnego systemu rozwijanego przez firmę,
  • pisanie aplikacji serwerowych,
  • opracowywanie raportów i analiz.
Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka C/C++,
  • znajomość zagadnień wielowątkowości ze szczególnym uwzględnieniem Pthreaad,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji serwerowych zintegrowanych z bazami danych MySQL i PGSQL,
  • bardzo dobra znajomość biblioteki STL,
  • debugowanie kodu przy użyciu narzędzi GDB i Electric Fence,
  • praktyczna znajomość bibliotek Ptypes, Boost,
  • umiejętność pisania serwerów w oparciu o protokoły TCP/UDP,
  • znajomość zagadnień optymalizacji zapytań SQL.
Mile widziane:

  • znajomość Python i Pearl.
Oferujemy:
  • współudział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań,
  • pracę w młodym i kompetentnym zespole,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY