Web Developer

NBC Sp. z o.o.

10 000 - 15 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Inne

Zapraszam do rekrutacji i podzielenia się z nowym zespołem swoją wiedzą i doświadczeniem na stanowisku Web Developer. Praca dla firmy fińskiej. Klient dostarcza kompleksowe aplikacje do transmisji, nagrywania i zarządzania wideo oraz rozwiązań informatycznych. Aplikacje integrują się z podsystemami, takimi jak kontrola ruchu drogowego, alarm i zarządzanie kryzysowe. Jako wiodący dostawca w tej dziedzinie, jest zaufanym partnerem dla wielu największych operatorów w różnych segmentach transportu publicznego i bezpieczeństwa. Prowadzi projekty w większości krajów europejskich, a także USA, Chinach i Australii.

Wymagania

Obowiązki:
  • Praca w zespole programistów przy tworzeniu zaawansowanych systemów wideo-monitoringu dla zagranicznych klientów
  • Projektowanie i implementacja oprogramowania
  • Stały rozwój systemów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Wdrażanie i integracja oprogramowania
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Web Developer
  • Mile widziana znajomość frameworków webowych (Django), znajomość języka Python
  • Znajomość HTML5 /CSS3
  • Praktyczna znajomość JavaScript, AJAX i JSON
  • Znajomość SQL i umiejętność administrowania bazami danych (MySQL, PostgreSQL)
  • Mile widziana znajomość Angular, React.js

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę multi sport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty