To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-01-18 10:53.
NBC Sp. z o.o.

Tester Manualny

5 000 - 8 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Opis oferty

Witam!:)
Szukam Testera Manualnego dla poważnego Klienta w branży bankowej. Współpraca długofalowa na ciekawych projektach.

Osoba na tym stanowisku nie musi mieć dużego doświadczenia (junior/middle) natomiast ważna jest znajomość baz danych: SQL, T-SQL w stopniu przynajmniej średnim.

Wymagania:
  • Znajomość T-SQL i SQL
  • Umiejętność testowania aplikacji webowych

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Aplikacje tworzone są w oparciu o ASP.NET MVC i ASP.NET WebForms
  • Realizacja testów systemu
  • Opracowanie dokumentacji – scenariuszy / przypadków testowych uwzględniających przewidywane „ścieżki krytyczne"
  • Przygotowanie danych testowych,
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych
  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę multi sport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty

Metodologia pracy

Pytania i odpowiedzi

${ error }