Programista .NET

FiM Cosulting

4 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 1993 Rok założenia firmy

  • http://www.fim.pl WWW

Opis oferty

Zakres obowiązków:
• programowanie aplikacji w oparciu o platformę .NET
• tworzenie dokumentacji technicznej
• uczestnictwo w analizie i projektowaniu nowych rozwiązań (R&D)
• analiza nowych rozwiązań technologicznych, ich testowanie i wdrażanie

Oferujemy:
• możliwość rozwoju w kierunku technicznym i biznesowym
• atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od wyników
• możliwość realizacji ścieżek certyfikacji Microsoft Certified Professional

Procedura rekrutacji:
• przesłanie CV + listu motywacyjnego przez kandydata na adres [email protected] (mile widziane CV w ujęciu projektowym i nawiązanie do oczekiwań)
• rozmowa telefoniczna
• rozmowa kwalifikacyjna i uzgodnienie warunków współpracy (możliwy pełny etat, umowy cywilnoprawne, współpraca między firmowa, zlecenia)
• krótkie zadanie testowe

Wymagania

Oczekiwania:
• znajomość platformy .NET
• znajomość języka VB .NET, technologii Silverlight
• znajomość środowiska Visual Studio
• znajomość SQL Server + T-SQL
• umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej Mile widziane:
• doświadczenie zawodowe na stanowisku programista .NET (w przypadku absolwentów i studentów ostatniego roku dobra organizacja pracy i orientacja na realizację celów)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • zespół

O FiM Cosulting

O Firmie:

Misją FiM Consulting jest prowadzenie analizy procesów biznesowych w celu poprawy efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw i zwiększenia ich zysków. Firma ma ponad 20 letnie doświadczenie na rynku, a pracujący w niej konsultanci doradzali wielu polskim spółkom.
Znajomość lokalnych realiów pozwala specjalistom FiM Consulting proponować rozwiązania biznesowe, które najlepiej sprawdzają się w naszym regionie. W ramach Funduszy Europejskich, firma prowadzi działalność badawczą i opracowuje nowe metody mierzenia efektywności działania przedsiębiorstw. Dzięki współpracy z Unią Europejską spółka może nieodpłatnie badać polskie przedsiębiorstwa oraz analizować zachodzące w nich procesy biznesowe.

Konsultanci spółki są również ekspertami w obszarze controllingu finansowego i strategicznego. Ich kompetencje obejmują doradztwo, projektowanie i wdrażanie wyspecjalizowanych narzędzi do podejmowania decyzji.

Firma oferuje kompleksowe doradztwo biznesowe wsparte wdrażaniem nowoczesnych metod rachunku kosztów na bazie autorskiego narzędzia informatycznego klasy Business Intelligence, współtworzonego przy udziale specjalistów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Specjaliści spółki analizują wszelkie możliwe scenariusze rozwoju firmy klienta i uwypuklają te obszary, które są dla niej najistotniejsze. Nie skupiają się jedynie na wiernej realizacji projektów lecz analizują otoczenie i zakres zagadnień, kompleksowo rozpatrując jego wszystkie składowe.

Firma bierze na siebie odpowiedzialności wynikającą z całkowitej identyfikacji z interesami klienta, a nasi konsultanci wychodzą ze schematów i ograniczeń w myśleniu o procesach oraz mają odwagę, by doradzać z wizją.

Praca w naszej Firmie to:
• możliwość poznania zasad funkcjonowania i zarządzania przedsiębiorstwami – kompleksowa wiedza na temat procesów biznesowych ich powiązań jest ważna przy projektowaniu rozwiązań IT,
• zdobycie doświadczenia biznesowego u boku bardzo doświadczonych Konsultantów, Kierowników projektu, Analityków i Interim Managerów,
• zdobycie doświadczenia technicznego w projektowej realizacji zadań w doświadczonym zespole badawczo-rozwojowym,
• możliwość uczestnictwa w bardzo zróżnicowanych projektach (wewnętrznych i zewnętrznych) – to brak monotonii i rutyny w działaniu,
• możliwość realnego wpływu kształt i sposób funkcjonowania Firmy – nasza Firma to suma doświadczeń, wiedzy i talentów jej pracowników,
• łatwy kontakt z zespołem i kierownictwem – struktura zarządzania z uwagi na wielkość organizacji jest płaska – jeżeli masz dobre pomysły i potrafisz przekonać do nich kierownictwo, możesz zrobić to bardzo łatwo, pracujemy ze sobą ponieważ chcemy, a nie ponieważ musimy.