Programista PHP/Back-end developer

S7
  • Umowa zlecenie Umowa

Język programowania

Do pracy w naszym zespole, szukamy ludzi gotowych do nauki i  rozwijania swoich umiejętności.

Wymagania

Obowiązki:
Wykonanie i\lub udoskonalanie systemu opartego na skrypcie PHP, we frameworku Yii oraz w Cake PHP.

Wymagania:
• dobra znajomość języka PHP 5 OPP,
• znajomość HTML 5, Java Script, CSS 3,
• zdolność do samodzielnej analizy i twórczego rozwiązywania problemów,

Mile widziane:
• znajomość systemu kontroli wersji GIT
• znajomość dowolnego frameworka oraz bootstrapa,

Oferujemy
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się startupie z siedzibą w centrum miasta (centrum, nie Psie Pole:)),
• pracę w młodym, ambitnym zespole,
• wsparcie merytoryczne doświadczonych programistów,
• zagraniczne wyjazdy integracyjne,
• prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym,
• elastyczny czas pracy, dostosowany do Twoim potrzeb, w tym częściowo możliwość pracy zdalnej,
• swobodę wyboru formy zatrudnienia.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Praca w centrum Wrocławia

O S7