Wydawnictwo Naukowe PWN: Trener nauki programowania

Wydawnictwo Naukowe PWN
Język programowania
Framework
Inne

Wydawnictwo Naukowe PWN to największy i najbardziej renomowany wydawca podręczników akademickich, lider w zakresie udostępniania książek i treści na platformach elektronicznych. W związku z wprowadzeniem na polski rynek nowatorskiego, opartego na amerykańskich inspiracjach, certyfikowanego projektu szkoleniowego, dającego uczestnikom nowy start zawodowy i zatrudnienie w wysoko notowanej branży, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych nowymi możliwościami rozwoju jako: Trener nauki programowania

Miejsce pracy: Cała Polska

Twoje zadania:

Tworzenie i współtworzenie programów szkoleniowych z zakresu programowania oprogramowania;
Prowadzenie kilkotygodniowych szkoleń w różnych częściach Polski;
Kształtowanie u uczestników praktycznych umiejętności, umożliwiających zdobycie zatrudnienia;
Bycie mentorem;
Współpraca przy rekrutacji uczestników szkolenia;
Współpraca z Managerem Projektu przy promocji szkoleń;
Odpowiedzialność za jakość merytoryczną kursów i wiarygodność marki.
Oczekujemy:

doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z podstaw programowania oprogramowania;
doświadczenia w budowaniu programów szkoleniowych/dydaktycznych w obszarze IT nastawionych na wymiar praktyczny i kształtowanie umiejętności;
znajomości nowoczesnych trendów w edukacji i branży IT;
umiejętności budowania pozycji mentora i gotowości do pełnienia tej roli;
doskonałych zdolności komunikacyjnych, skutecznego nauczania; cierpliwości i otwartości;
gotowości do wyjazdów na szkolenia w intensywnej, kilkutygodniowej formule;
kreatywności i gotowości do samodzielnego rozwiązywania problemów;
dobrej znajomości: HTML5/CSS3, JavaScript, jQuery, PHP i/lub WordPress
dobrej znajomości języka angielskiego.
Oferujemy:

współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku;
możliwość realizowania interesujących projektów, samorealizacji oraz rozwoju osobistego;
niezbędne narzędzia pracy.
Jeśli podchodzisz z entuzjazmem do planowania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych oraz stawiasz odważne cele i bierzesz odpowiedzialność za ich realizację, prześlij nam swoją aplikację na adres: [email protected]

Na życiorysie prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Naukowe PWN SA z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Administratorem danych jest Wydawnictwo Naukowe PWN SA z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

PWN Moc wiedzy

PWN od początku swojego istnienia jest źródłem wiarygodnej, rzetelnej wiedzy. W Grupie PWN dobrze rozumiemy wagę naszego zobowiązania i cenimy tradycję, na której wychowały się pokolenia Polaków. Jednocześnie od lat konsekwentnie się doskonalimy, ponieważ wierzymy, że dzięki ciągłemu rozwojowi i zdobywaniu nowych kompetencji lepiej odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów.

Jesteśmy nowoczesną, otwartą na wyzwania organizacją. Naszą wizją jest, aby każdy mógł uczyć się w najlepszy dla siebie sposób. W tym celu wnikliwie obserwujemy zmiany zachodzące w świecie nauki, edukacji i biznesu, a uzyskaną w ten sposób wiedzę wykorzystujemy w naszych przedsięwzięciach. Chcemy stale rozwijać nowe obszary działalności, tworzyć różnorodne, innowacyjne rozwiązania edukacyjne i – dzięki naszym produktom oraz usługom – wspierać naszych Klientów w edukacji, pogłębianiu wiedzy oraz doskonaleniu przez całe życie.

Naszą pasją jest wiedza. Poznaj z nami jej moc.

Wymagania

Twoje zadania: Tworzenie i współtworzenie programów szkoleniowych z zakresu programowania oprogramowania;
Oczekujemy:

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy