C++ Software Engineer (Kraków)

GlobalForce
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy z sektora IT poszukujemy kandydatów na stanowisko: C++ Software Engineer

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• Tworzenie i wprowadzanie oprogramowania w oparciu o przyjęte standardy i wymagania,
• Stała weryfikacja oprogramowania oraz ciągłe dbanie o jego jakość,
• Praca ze strukturą Agile oraz według zasad SCRUM,
• Współpraca zarówno z członkami zespołu jak i partnerami z innych lokalizacji.

Wymagania:

• Dobra znajomość oraz doświadczenie(od 6 miesięcy do 3 lat) w programowaniu C++ lub C,
• Wykształcenie wyższe związane z IT, Telekomunicją lub podobne,
• Doświadczenie przy dużych projektach,
• Znajomość podstaw systemów operacyjnych, przede wszystkim Linux,
• Zdolności analityczne i algorytmiczne, proaktywność, otwartość na zmiany,
• Umiejętność pracy w grupie,
• Dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie).

Nasz Klient oferuje:

• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
• Możliwość pracy przy nowych technologiach oraz pogłębiania wiedzy w tej branży,
• Atrakcyjne wynagrodzenie z szerokim pakietem bonusów,
• Elastyczne godziny pracy,
• Wsparcie relokacyjne dla kandydatów z innych miast,
• Szeroki pakiet benefitów takich jak opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do przedszkola, bilety do kina, teatru, kupony obiadowe, karty multisport.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.