System Quality Specialist

Xnet Communications Sp. z o.o.
Język programowania
Narzędzia

Tworzenie rozwiązań IT to nasza pasja, a praca nad tym by nasze aplikacje dawały ich użytkownikom maksymalną satysfakcję to jedno z największych wyzwań, przed którymi dzisiaj stoimy. Niezmiernie ważne jest aby to co robimy spełniało oczekiwania naszych klientów. Pracując na stanowisku Software Quality Specialist będziesz miał/miała możliwość wpływania bezpośrednio na to jak postrzegają naszą pracę użytkownicy naszych systemów. Jeżeli myślisz krytycznie, potrafisz uczciwie oceniać oraz czujesz potrzebę tworzenia rozwiązań wysokiej jakości, prawdopodobnie ta praca jest dla Ciebie.

Wymagania

Obowiązki:
• Weryfikacja zgodności wykonanych praz z wymaganiami,
• Tworzenie oraz rozwój systemu testów automatycznych,
• Tworzenie testów akceptacyjnych,
• Ciągły rozwój procedur weryfikacji jakości oprogramowania,
• Monitorowanie oraz raportowanie stanu zaawansowania rozwoju wersji. Wymagania:
• Praktyczna znajomość technik tworzenia testów automatycznych dla aplikacji Webowych,
• Podstawowa znajomość metodyk zarządzania jakością oprogramowania,
• Poczucie odpowiedzialności za jakość tworzonych rozwiązań,
• Entuzjazm i pasja w tworzeniu oprogramowania,
• Praktyczna znajomość j. angielskiego na poziomie interpretacji dokumentacji technicznej,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Skrupulatność.

Mile widziane:
• Znajomośc framework'a Selenium, Protraktor lub innego systemu automatyzacji testów,
• Podstawy programowania w Java i/lub JS,
• Znajomość technologii WebServices,
• Podstawowa umiejętność posługiwania się bazami danych,
• Sprawne posługiwanie się GIT lub innym systemem kontroli wersji,
• Znajomość metodyk AGILE/SCRUM/LEAN,
• Znajomość JIRA lub Redmine.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Elastyczny czas pracy,
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Program rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• Możliwość uczestniczenia w atrakcyjnych szkoleniach,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
• Udział w ciekawych projektach międzynarodowych,
• Możliwość uczestniczenia we wszystkich fazach projektów (analiza, projektowanie, produkcja, testy, wdrożenie).

Metodologia pracy

O Xnet Communications Sp. z o.o.

Xnet Communications jest niezależnym centrum technologicznym specjalizującym się w tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań z dziedziny komunikacji marketingowej i transmisji danych.
Firma świadczy usługi informatyczne z zakresu digital signage, bezpieczeństwa IT, zdalnej administracji oraz aplikacji mobilnych.
Xnet Communications oferuje systemy skierowane do klientów biznesowych, a także rozbudowane systemy integrujące różnorodny sprzęt i oprogramowanie w centralnie zarządzane rozwiązania informatyczne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm."