Analityk Systemów Informatycznych

CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów z sektora finansowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Analityk Systemów Informatycznych
Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),
• Możliwość rozwoju wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wymagania

Opis stanowiska:
Głównym celem jest wykonywanie analizy biznesowej na potrzeby wszystkich projektów informatycznych Klienta oraz tworzenie i właściwe zarządzanie dokumentami analitycznymi.

Główne zadania
• Koordynowanie wymagań biznesowych do systemów informatycznych w ramach realizowanych projektów
• Rozpatrywanie zmian w systemach informatycznych na podstawie zgłoszonych wymagań biznesowych.
• Oferowanie i konsultowanie rozwiązań systemowych
• Kształtowanie zmian w systemach informatycznych na poziomie dokumentacji analitycznej
• Wsparcie analityczne różnych etapów projektowania, programowania i testowania systemów informatycznych.
• Raportowanie postępu wykonywanych zadań przełożonemu oraz czasu pracy

Oczekiwany profil:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• min.2 lata doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku
• Umiejętność i znajomość zasad prowadzenia analizy sterowanej przypadkami użycia i zorientowanej obiektowo
• Wiedza dotycząca tworzenia dokumentacji z użyciem MS Word (z wykorzystaniem stylów)
• Znajomość narzędzi: Concurrent Version System i Computer Aided Software Engineering( tworzenie modeli dziedzinowych) oraz umiejętność posługiwania się nimi
• Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłania CV poprzez -->

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.