.Net Developer

9 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Opis oferty

Nasz Klient oferuje:
-możliwość rozwoju zawodowego,
-udział w prestiżowych projektach międzynarodowych,
-atrakcyjne warunki finansowe,
-prywatna opieka medyczna,
-pakiet ubezpieczeniowy,
-dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, bilety do kina,
-wyjazdy integracyjne,
-szkolenia zawodowe i językowe. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV.

Wymagania

Obowiązki:
-analiza wymagań, projektowanie, tworzenie (programowanie), testowanie oraz wdrażanie oprogramowania,
-tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej. Wymagania:
-co najmniej 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
środowisku .NET/C#,
-doświadczenie z technologiami front-end: AngularJS, HTML, CSS, JSON, webservices (REST, SOAP),
-ukończone studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki,
-praktyczna znajomość SQL,
-znajomość metodologii programowania
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego.