Front-End Developer

SNW Outsourcing IT
Język programowania
Framework

Opis oferty

Twoje zadania:
• Programowanie aplikacji internetowych typu client-side w oparciu o język JavaScript,
• Przygotowywanie kodu HTML/CSS

Oferujemy:
• Możliwość udziału w tworzeniu innowacyjnego projektu Paczkomaty,
• Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole w miłej atmosferze,
• Możliwość realizacji własnych pomysłów,
• Elastyczne godziny pracy,
• Dowolność formy zatrudnienia,
• Świadczenia pozapłacowe: pakiet medyczny i kartę sportową

Wymagania

Wymagania:
• Znajomość HTML5 i CSS3 w stopniu bardzo dobrym,
• Znajomość JavaScript w stopniu bardzo dobrym,
• Doświadczenie w wykorzystaniu jednego z framework'ów AngularJS lub Backbone,
• Znajomość zagadnień Responsive Web Design,
• Minimum roczne doświadczenie w budowaniu interfejsów aplikacji internetowych,
• Mile widziana wiedza z zakresu systemu kontroli wersji GIT,
• Kreatywność, otwartość, chęci do poszerzania swojej wiedzy oraz rozwijania pasji

Metodologia pracy

O SNW Outsourcing IT

Jakość wyznacza kierunki naszych działań!
SNW to firma, która należy do znanej, dynamicznie rozwijającej się grupy Verita HR. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji stałej i outsourcingu personalnego.