JavaScript Developer Poznań

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework

Opis oferty

Miejsce pracy – Poznań
Stanowisko – JavaScript Developer
Wynagrodzenie: do 12 500 pln netto B2B + VAT/ adekwatnie Umowa o Pracę

Obowiązki:
Tworzenie hybrydowych aplikacji mobilnych,
Tworzenie Single Page Application,
Pisanie testów.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy z JavaScript (również w programowaniu obiektowym), min. 2-3 lata,
Doświadczenie w pracy z Backbone lub React,
Doświadczenie w pracy przy tworzeniu stron internetowych i aplikacji webowych,
Doświadczenie w programowaniu na różnych platformach.

Mile widziane:
Doświadczenie w pracy z SASS, GRUNT, bibliotekami do zarządzania zależnościami,
Znajomość HTML5, CSS3,
Doświadczenie w UX,
Doświadczenie z metodykami zwinnymi.

Oferta:
Praca w zespole scrumowym,
Dogodna pod względem komunikacyjnym lokalizacja biura firmy (okolice Dworca Głównego),
Dodatkowe benefity takie jak opieka zdrowotna, Multisport, dopłaty do dojazdów oraz wypoczynku,
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasno sformułowane plany podwyżek,
Chill room