Junior PHP Developer

Fuero Interactive

2 000 - 4 000 zł netto

Opis oferty

Oferujemy:
pracę w doświadczonym, energicznym zespole
miłą atmosferę pracy w zgranym teamie
dogodną lokalizację biura (zaraz przy metrze)
adekwatne do posiadanego doświadczenia wynagrodzenie
możliwość stałego rozwoju swoich umiejętności

Wymagania

Wymagania:
doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN, Mercurial)
biegłość w obsłudze baz danych MySQL lub PostgreSQL
znajomość programowania obiektowego PHP
dobra znajomość HTML5, xHTML, JS, AJAX,
podstawowa znajomość CSS
teoretyczne podstawy modelu i metodyki MVC Zadania:
tworzenie zaawansowanych oraz pełnych wyzwań serwisów i aplikacji internetowych
praca w zespole projektowym
projektowanie struktury serwisów internetowych
programowanie obiektowe PHP
tworzenie struktury baz danych (MongoDB lub MySQL)

Metodologia pracy

O Fuero Interactive

Fuero Interactive to agencja interaktywna specjalizująca się w realizacji projektów unijnych, jak również start-upów wraz z obsługą marketingową. Stanowi również interaktywne zaplecze dla Fuero Games, które zajmuje się tworzeniem cross-platformowych gier.