Junior SQL Developer

NEW-INVEST

2 000 - 4 000 zł netto

Baza danych
Framework

Firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania poszukuje na ternie Janek k.Warszawy Młodszych Programistów SQL Oferujemy:
- Dokształcanie na stanowisku pracy
- Wzrastające wynagrodzenie adekwatne do zdobywanego doświadczenia i umiejętności (+ okazjonalne bonusy)
- Pracę opartą na jasnych i uczciwych zasadach
- Świetną, koleżeńską atmosferę pracy
- Możliwość zdobycia dużego doświadczenia i stałego podnoszenia kwalifikacji
- Stabilizację – liczymy na długotrwałą współpracę

Wymagania

Pracując na tym stanowisku, będziesz wykonywał zadania polegające na:
- tworzeniu softwaru dla dużej, międzynarodowej korporacji,
-rozwoju i wdrażaniu nowych funkcjonalności działającego systemu przy użyciu naszej autorskiej platformy deweloperskiej
- zastosowaniu skryptów języka T-SQL w środowisku MS SQL Management Studio realizujących te funkcjonalności
- programowaniu w języku VB.NET zaawansowanych rozwiązań
- tworzeniu interaktywnych stron internetowych

Ponadto zdobędziesz doświadczenie w automatyzacji procesów biznesowych oraz integracji z obcymi systemami informatycznymi
Od kandydatów na stanowisko młodszego programisty wymagamy:
- wyższego wykształcenia (mile widziani absolwenci informatyki lub kierunki pokrewne)
(ew. studenci kończący studia)
- podstawowej znajomości relacyjnych baz danych
- podstawowej znajomości języka SQL
- podstawowej znajomości środowiska .NET
- znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się na piśmie (mile widziany angielski czynny)
- umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
- umiejętności pracy w zespole
- komunikatywności w kontaktach z klientami
- łatwości przyswajania wiedzy
- chęci rozwoju