Tester Oprogramowania

Lionbridge Poland
Narzędzia

Lionbridge Technologies, Inc. (Nasdaq: LIOX) jest czołowym dostawcą usług z zakresu tłumaczeń, zarządzania treścią, marketingu online oraz testowania aplikacji. Gwarantujemy naszym klientom spójność globalnego i lokalnego wizerunku ich marki. Dbamy, aby na każdym etapie cyklu życia produktu był on funkcjonalnie dostosowany do nowych realiów użytkowania. Obsługujemy już ponad 800 marek – wiodące firmy na rynku współpracują z nami, aby zwiększyć swój udział w globalnym rynku.

W naszym warszawskim biurze zatrudniamy już ponad 500 specjalistów, w tym Kierowników Projektów, Lingwistów, Inżynierów, Specjalistów DTP, Grafików, Web Developerów oraz ekspertów zajmujących się opracowywaniem treści i kontrolą jakości.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w charakterze:

Warszawa

Zadania:

  • sprawdzanie zgodności zlokalizowanego software'u zgodnie z podaną specyfikacją
  • branie udziału w automatyzacji procesu testowania
  • realizowanie planów testowych
  • raportowanie błędów zgodnie z wytycznymi
  • branie udziału w tworzeniu planów testowych
  • konfigurowanie środowiska testowego
Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • podstawowa znajomość programowania w środowisku UNIX/Linux
  • dobra znajomość systemu Android
  • znajomość systemów Linux, Windows 7 od strony administracyjnej
  • umiejętnośc konfiguracji sieci komputerowej
  • zorientowanie na szczegóły
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
Atutem będzie:

  • znajomość iOS
  • znajomość systemu Windows Serwer 2008 R2
  • doświadczenie w lokalizacji
  • znajomość narzędzi automatyzacyjnych (np. AutoIt, iMacros, Selenium)
Oferujemy:

  • szansę na rozwój w stabilnej, globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym – dzięki biurom w 26 krajach Lionbridge stwarza okazję do poznania różnych kultur i stylów pracy
  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
  • współpracę w kreatywnym zespole i miłej atmosferze
  • umowę zlecenie
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Tester Oprogramowania" na adres [email protected]

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Lionbridge Poland Sp. z o.o. lub inny podmiot grupy Lionbridge w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Lionbridge Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 02-231, przy ul. Jutrzenki 183, lub innego podmiotu grupy Lionbridge, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Lionbridge, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Metodologia pracy

O Lionbridge Poland

Outperform Competitors Globally