Programista / Elektronik

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

4 000 - 5 000 zł netto

Język programowania

Dla naszego Klienta, producenta nowoczesnych domofonów i wideodomofonów, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Programista

Miejsce pracy: Suchy Las
Nr ref.: pro/sul/2016

Zadania:
- uczestnictwo w opracowywaniu nowych urządzeń i przygotowywaniu ich do produkcji,
- tworzenie dokumentacji wykonawczych,
- wykonywanie prototypów,
- nadzór nad pracami wdrożeniowymi.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne,
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
- znajomość języków programowania m.in. Delphi, C++,
- znajomość zagadnień związanych z elektroniką,
- umiejętność oprogramowania mikroprocesorów,
- język angielski na poziomie minimum średniozaawansowanym,
- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
- zdolność szybkiego uczenia się,
- dodatkowym atutem będzie znajomość branży domofonowej, zabezpieczeń lub niskoprądowej.

Zapewniamy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
- narzędzia pracy,
- pracę w przyjaznym i młodym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected] (w tytule maila prosimy wpisać: nr ref.: pro/sul/2016) lub zapraszamy do biura przy ul. Dąbrowskiego 17 (parter). Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.