Młodszy Administrator/ Developer SAS (również studenci)

ITFS sp. z o.o.

3 000 - 4 500 zł netto

  • Umowa zlecenie Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://www.itfs.pl WWW

Obecnie, naszą ofertę kierujemy do studentów i absolwentów kierunków związanych z IT, która umożliwi im zdobycie pierwszego komercyjnego doświadczenia poprzez pracę (z atrakcyjnym wynagrodzeniem) dla naszego Klienta – lidera oprogramowania Business Intelligence - na stanowisku: Młodszy Administrator/ Developer SAS (również studenci)

Opis stanowiska:
Podstawowe informacje:
• Miejsce pracy: Warszawa
• Branża: Telco
• Termin rozpoczęcia pracy: ASAP
• Przedział wynagrodzenia: 3000-4500 zł netto (w zależności od posiadania statusu studenta)
• Liczba wakatów: 2
• Tryb pracy: 100-160h miesięcznie, elastyczne godziny pracy
• Forma zatrudnienia: Zlecenie/kontrakt do końca roku, przy udanej współpracy możliwość przedłużenia

Dużym atutem będzie:
• Doświadczenie komercyjne w branży IT (Administrator, Developer)
• Znajomość produktów i środowiska SAS
• Udział w Akademii Młodych Talentów
Zależy nam na satysfakcji kandydatów, dlatego oferujemy:
• Przejrzyste warunki zatrudnienia
• Elastyczne godziny pracy
• Pracę w firmie będącej liderem oprogramowania Business Intelligence
• Zdobycie doświadczenia zawodowego oraz możliwość rozwoju w trakcie realizacji ciekawych projektów
• Możliwość przedłużenia współpracy po zakończonym projekcie

Dodatkowe informacje:
Cenimy czas kandydatów, dlatego prowadzimy przejrzysty i sprawny proces rekrutacji:
1. Rozmowa telefoniczna z konsultantem ITFS
2. Rozmowa z PM projektu
3. Zaproszenie na ćwiczenia weryfikujące umiejętności (opcjonalnie)
4. Rozpoczęcie pracy

Wymagania

Zakres zadań na stanowisku:
• Zdobywanie i pogłębianie wiedzy dotyczącej programowania 4GL
• Zdobywanie i pogłębianie wiedzy na temat produktów SAS
• Przygotowanie do objęcia samodzielnego stanowiska Administratora Systemu/ Developera
• Wdrożenie w kulturę organizacyjną firmy
• Wspieranie realizacji bieżących projektów
Wymagania:
• Ukończone wyższe studia techniczne lub studenci IV,V roku (znajomość zagadnień informatycznych i programistycznych na poziomie studiów technicznych)
• Gotowość do ciągłego rozwoju
• Chęć zdobycia doświadczenia na stanowisku Administratora Systemu/ Developera
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole
• Profesjonalizm i wysoka kultura osobista

Metodologia pracy

O ITFS sp. z o.o.

Nowoczesna Kadra IT
ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma wprowadzająca nowoczesne rozwiązania w obszarze IT. Oferujemy zaawansowane usługi informatyczne dla przedsiębiorstw oraz outsourcing specjalistów IT.
Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno rynek polski jak i rynki europejskie. Realizujemy projekty wewnętrzne oraz projekty na zlecenie naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu wdrożeń systemów informatycznych (ERP, CRM), outsourcingu kadry IT oraz migracji systemów do chmur obliczeniowych.

W związku ze wzrostem zainteresowania naszymi usługami nawiążemy współpracę z Developerami oraz konsultantami w obszarze IT.