Programista PHP

ModulesGarden

2 500 - 5 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

Poszukujemy kreatywnych pracowników na stanowisko Programisty PHP w niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmie ModulesGarden zajmującej się tworzeniem oprogramowania, integracją aplikacji oraz outsourcingiem zarówno dla firm jak i odbiorców indywidualnych z całego świata. Tworzymy i rozwijamy aplikacje dla największych i najbardziej innowacyjnych firm z branży web hostingowej oraz eCommerce.

Wymagania

Zadania:
✔ samodzielne tworzenie modułów do aplikacji internetowych
✔ rozbudowa i modyfikacja istniejących produktów
✔ współtworzenie bardziej złożonych projektów

Wymagania:
✔ znajomość PHP
✔ znajomość MySQL, JavaScript oraz jQuery
✔ kreatywność i samodzielność
✔ umiejętność współpracy w zespole
✔ odpowiedzialność za powierzone zadania Mile widziane:
✔ doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych z użyciem PHP
✔ dobra znajomość języka angielskiego
✔ znajomość OOP oraz MVC
✔ znajomość branży web hostingu oraz E-commerce

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wprost proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • Podwyżki i dodatki motywacyjne
  • Możliwość szybkiego rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych
  • Uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów dla renomowanych marek na rynku międzynarodowym
  • Możliwość wykazywania się kreatywnością w realizacji wyznaczonych zadań
  • Ciekawą pracę pozbawioną rutyny i schematyczności
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Bardzo dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę