Product Owner

PGB HR

Agencja Rekrutacyjna PGB HR, dla swojego stałego klienta – firmy, która jest liderem w sektorze ecommerce fashion docierając do kilku milionów osób miesięcznie poszukuje osoby na stanowisko: Product Owner
Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska:
-Tworzenie rozwoju aplikacji wizerunkowej,
-Odpowiedzialność za wizję techniczną produktu oraz za spójność przyjętej wizji z potrzebami biznesowymi,
-Ulepszanie dotychczasowych aplikacji,
-Współpraca z działem developerskim oraz marketingowym,
-Odpowiedzialność za jakość wytwarzanego produktu,
-Podejmowanie decyzji o wyborze trybu rozwoju produktu.

Wymagania

Wymagania:
-Doświadczenie w tworzeniu produktów mobilnych,
-Znajomość trendów, rozwiązań i aplikacji mobilnych działających na rynku,
-Analityczne kompetencje i strategiczne podejście do zarządzania produktem,
-Zrozumienie potrzeb użytkowników i konsumentów,
-Umiejętność jasnego formułowania wizji rozwoju produktu,
-Znajomość podstawowych zasad UX i UI na urządzeniach mobilnych,
-Znajomość specyfiki działań marketingowych na urządzeniach mobilnych,
-Znajomość narzędzi analitycznych w ruchu mobilnym. Klient oferuje:
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia!
-Pracę w startupowym środowisku,
-Szeroki pakiet socjalny (opieka medyczna, pokrycie kosztów my benefit),
-Pracę w nowoczesnej kamienicy z widokiem na Wawel!
-Szkolenia zawodowe niezbędne do poszerzania własnych umiejętności,
-Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,
-Wyjazdy integracyjne,
-Elastyczne godziny pracy,
-Pomoc przy relokacji.