Młodszy informatyk ds. integracji oprogramowania

CORE Services
Język programowania
Narzędzia
Dev/Ops

Firma CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów z sektora finansowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Młodszy informatyk ds. integracji oprogramowania
Lokalizacja: Wrocław Zadania:

  • Obsługa procesu integracji oprogramowania
  • Przeprowadzanie i koordynacja testów integracyjnych
  • Administracja środowiskami integracyjnymi
  • Odbiór dostaw oprogramowania od dostawców wewnętrznych i zewnętrznych
  • Automatyzacja obsługi środowisk integracyjnych
  • Nadzór nad procesem poprawy błędów
  • Koordynacja działań dostawców oprogramowania w kontekście dostawy kodów
Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Wymagania

  • Kierunek studiów o profilu technicznym
  • Zainteresowania (poparte doświadczeniem) programowaniem i tworzeniem aplikacji
  • Znajomość środowiska Linux i/lub AIX
  • Znajomość języka skryptowego Bash
Dodatkowym atutem będzię :

  • Znajomość podstaw Javy
  • Znajomość platformy Jenkins oraz narzędzi: ANT, Maven, Subversion, Jira
  • Wiedza na temat narzędzi Chef lub Puppet
  • Doświadczenie na stanowiskach architekta rozwiązań informatycznych

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.