Senior Java Developer

9 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Dla Naszego Klienta, firmy z branży IT, poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko Senior Java Developera.

FIrma oferuje:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy,
  • szkolenia zawodowe i językowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet ubezpieczeniowy,
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego,
  • wsparcie finansowe przy relokacji,
  • pracę przy prestiżowych, międzynarodowych projektach

Wymagania

Obowiązki:
  • odpowiedzialność za rozwój konkretnych modułów lub komponentów w różnych fazach rozwoju,
  • współpraca z Klientem w zakresie analizy wymagań,
  • samodzielne projektowanie rozwiązań,
  • kierowanie zespołem programistów
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w komercyjnym programowaniu (Java/JEE)
  • praktyczna znajomość technologii webowych - JSP,JSF, Spring, Struts, XML, Web Services,
  • dobra znajomość produktów bazodanowych (np. Oracle/SQL Server),
  • znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność analitycznego myślenia