Programista PHP

Talent Partners
Język programowania
Baza danych
Inne

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. PHP/70/14
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• pisanie aplikacji w PHP,
• rozwijanie istniejącej wersji aplikacji webowych, tworzenie i implementowanie,
• udział budowaniu zaawansowanych produktów. Wymagania:
• bardzo dobra znajomość PHP z naciskiem na OOP - min. 2 lata doświadczenia,
• dobra znajomość języka JavaScript (biblioteka jQuery będzie atutem),
• dobra znajomość technologii Ajax,
• dobra znajomość standardów (X)HTML oraz CSS,
• dobra znajomość SQL (MySQL),
• znajomość środowiska developerskiego Eclipse i/lub Netbeans,
• umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji SVN,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,
• samodzielność,
• odpowiedzialność.

Mile widziane:
• znajomość Xajax'a
• doświadczenie w pracy z dużymi systemami/aplikacjami internetowymi,
• znajomość PostgreSQL,
• umiejętność poruszania się po konsoli (Linux),
• znajomość programu graficznego GIMP.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY