Projektant / Programista Java

rivet group

Opis oferty

Jeśli interesuje Cię:
  • Realizacja nowatorskich projektów dla ciekawych klientów w Polsce i za granicą
  • Wyjątkowa atmosfera pracy w zgranym i dobrze zorganizowanym zespole
  • Indywidualna ścieżka rozwoju kompetencji pod okiem mentora
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, certyfikacja, udział w konferencjach
  • Samodzielność przy wykonywaniu zadań
Zapraszamy do aplikowania na stanowisko

Twoimi zadaniami będą:

  • Rozwijanie aplikacji, spełniających potrzeby biznesowe Banku, zgodnie z procedurami obowiązującymi w Departamencie oraz najlepszymi praktykami branżowymi
  • Parametryzowanie i konfigurowanie systemów informatycznych w zakresie niezbędnym do realizacji potrzeb biznesowych Banku
  • Analiza, projektowanie i programowanie projektów zleconych przez przełożonego
  • Dokumentowanie zastosowanych rozwiązań

Wymagania

Żeby dobrze pełnić tę funkcję powinnaś/powinieneś:
  • Posiadać wykształcenie wyższe techniczne
  • Mieć roczny staż pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrze znać język JAVA 7 i obiektowe wzorce projektowe
  • Znać webowe technologie stosu Java EE 5, ORM i Spring
  • Potrafić projektować bazy danych oraz biegle posługiwać się językiem SQL
  • Znać język angielski na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
Miło jeśli dodatkowo:

  • Znasz: OSGi, Spring MVC, Spring Boot, JPA, XSLT, jQuery, Maven, GIT oraz techniki DDD
  • Posiadasz certyfikat OCJP
Zgłoszenia prosimy kierować na adres [email protected]
Lub aplikować bezpośrednio przez stronę https://wintime.pl/app#!JobOfferDetails/?offerId=1296

Jednocześnie prosimy o zawarcie w swoim CV poniższej klauzuli, co pozwoli nam uruchomić proces rekrutacyjny.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę rivet group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Rybnicka 48, 02-432 Warszawa), w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z rivet group oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."