To ogłoszenie wygasło w dniu 2016-12-19 12:51.

Junior Linux Administrator

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Junior Linux Administrator Zadania:
- zarządzanie system Linux w wysokodostępnych środowiskach
- zapewnienie ciągłości pracy oraz identyfikacja i rozwiązywanie problemów

Wymagania:
Kwalifikacje:
- Absolwent lub student ostatniego roku na kierunku informatyka lub pokrewnym
- Znajomość systemów Linux (RHEL)
- Umiejętność pisania skrytów w oparciu o: Bash lub Python
- Znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:
- Znajomość wirtualizacji: RHEV, KVM
- Znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracji: Ansible lub Puppet lub Chef
- Znajomość systemów backupowych: Networker lub Data Protector
- Znajamość sieci SAN i macierzy dyskowych (HP, EMC)

Oferowane Warunki:
- Praca na rzecz jednej z największych firm informatycznych na świecie
- Pełny etat
- Dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca w zespole profesjonalistów
- Miejsce pracy - Warszawa lub praca zdalna

Metodologia pracy

Pytania i odpowiedzi

${ error }