Web Dveloper

Recruitiva

4 000 - 8 000 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca we Wrocławiu od 2008 roku. Zajmuje się wdrażaniem portali społecznościowych dla klientów z całego świata. Rozwija także intranety, systemy e-learningowe oraz platformy social e-commerce, wykorzystując przy tym nowatorskie rozwiązania i funkcjonalności.

Ceni się kreatywność oraz inicjatywę. Gwarancja rozwoju w kierunkach na których ci zależy.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

5000-8000 zł

Zakres obowiązków

Cięcie i kodowanie projektów graficznych, realizacja drobnych funkcjonalności i poprawek w kodzie Javascript, Meteor lub node.js. Nie wymagane, jednak możliwe tworzenie nowych funkcjonalności w kodzie.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy elastyczne godziny pracy
  • realizację projektów w metodologii Agile
  • możliwość poszerzania doświadczenia przy najnowszych technologiach ciekawe projekty dla firm z całego świata
  • możliwość wyjazdów zagranicznych do UE oraz USA.

Wymagania

Wymagania
  • umiejętności kodowania xHTML i CSS
  • podstawowej znajomości programowania w PHP
  • podstawowej znajomości Javascript/jQuery
  • kreatywności i głowy otwartej na pomysły i ciekawe rozwiązania dbałości o szczegóły i przekonanie, że jakość ma znaczenie
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomości GIT
Dodatkowymi atutami będą:

  • dobra znajomość jQuery
  • dobra znajomość PHP
  • dobra znajomość HTML5
  • dobra znajomość CSS3
Cv ślij na [email protected]

Wszystkie oferty: http://www.recruitiva.com/oferty/wszystkie-oferty/