Android Developer

Recruitiva

9 000 - 15 000 zł netto

Język programowania

Miejsce pracy: Wrocław, Polska
Nr. ref. 56/2016

Opis projektu:

Do projektu realizowanego dla naszego klienta z Niemiec – firmy specjalizującej się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu komunikacji i zarządzania dla kluczowych graczy na rynku motoryzacyjnym poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko

Wynagrodzenie:
Do: 15.000,00 netto na fakturze

Klient oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia
  • niekorporacyjne środowisko
  • nowe technologie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowaników (konferencje, szkolenia, lekcje angielskiego, vmMeetupy)
  • Elastyczne godziny i swobodną atmosferę pracy
  • Otwartość na nowe idee i pomysły naszych pracowników
  • Karta multisport i prywatna opieka medyczna
  • Wyjścia integracyjne

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oprogramowania na platformę Androidw metodyce Agile
  • Analiza, projektowanie i dokumentacja tworzonych rozwiązań
  • Ścisła współpraca z zespołem międzynarodowym

Wymagania

Wymagania:

  • Solidne 5 letnie doświadczanie komercyjne w tworzeniu aplikacji Android
  • Min. Dwie aplikacje w sklepie play
  • Lubisz programować w Javie
  • Dośawiadczenie pracy w Scrum'ie
  • Znajomość j.angielskiego w stopniu umożliwiającym skuteczną komunikacje oraz rozumienie dokumentacji technicznej
  • Mile widziane:
  • Znajomość SDK
  • Adnroid Studio
  • Doświadczenie w przetwarzaniu strumieni wideo na Androida
  • Doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych
Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV w języku Polskim na adres [email protected] , w tytule maila wpisując nazwę stanowiska pracy Senior Java Developer.
Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)".